Neoprénová bunda Jobe Neoprene Jacket čierna - S

Neoprénová bunda Jobe Neoprene Jacket čierna - S
Pozrieť produkt >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Vodácke potreby | Paddleboardy | Oblečenie na paddleboardy a člny | Pánske oblečenie na paddleboardy a člny | Pánske neoprénové oblečenie
Dodávateľ:JOBE
Cena:126.9 €

Neoprénová bunda Jobe Neoprene Jacket je ideálnym pomocníkom všetkých vodákov do chladných dní. Mäkký neoprén Superflex v kombinácii s vnútornou thermo vrstvou zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu a maximálny komfort. Pohodliu a teplu napomáha aj voľnejší a dlhší strih bundy. Vonkajšia vrstva je vybavená vodoodpudivými panelmi, vďaka ktorým Vám dážď či striekajúca voda nebude robiť najmenšie ťažkosti. V daždi určite oceníte aj praktickú kapucňu. Špeciálne upravené švy nijako nedráždia pokožku, takže je bunda vhodná aj pre nosenie bez žiadnej ďalšej spodnej vrstvy. Suchý zips na konci rukávov umožňuje ich ľubovoľné povoľovanie a sťahovanie. Neoprénovú bundu Jobe Neoprene Jacket ocení každý milovník vodných športov, ktorý nechce zostávať doma len kvôli nepriazni počasia. Technický popis: mäkká neoprénová bunda vodoodpudivé panely termoizolačná podšívka zapínanie na suchý zips vysoký golier s cvokmi praktická kapucňa upravené vnútorné švy nedráždia pokožku zakončenie rukávov so suchým zipsom materiál: neoprén Superflex hrúbka neoprénu: 1,5 mm


 • Dámska neoprénová bunda Jobe Porto Jacket čierna - XS
  Dámska neoprénová bunda Jobe Porto Jacket čierna - XS

  Dámska neoprénová bunda Jobe Porto Jacket je vyrobená z prestížneho neoprénu Nuclear Flex a jej funkčný dizajn dovoľuje pri pohybe maximálnu voľnosť. Využijete ju tak pri širokej škále vodných aktivít od jazdy na paddleboarde až po rafting či windsurfing. Celá bunda je vyrobená zo 100% neoprénu silného 2 mm,..

  76 €
 • Pánska neoprénová bunda Jobe Toronto Jacket Blue modrá - M
  Pánska neoprénová bunda Jobe Toronto Jacket Blue modrá - M

  Pánska neoprénová bunda Jobe Toronto Jacket Blue je vyrobená z prestížneho neoprénu Nuclear Flex a jej funkčný dizajn dovoľuje pri pohybe maximálnu voľnosť. Využijete ju tak pri širokej škále vodných aktivít od jazdy na paddleboarde až po rafting či windsurfing. Celá bunda je vyrobená zo 100% neoprénu hrubého 2..

  79.6 €
 • Neoprénové ponožky Jobe Neoprene Socks čierna - S
  Neoprénové ponožky Jobe Neoprene Socks čierna - S

  Neoprénové ponožky Jobe Neoprene Socks sú skvelým nielen bezpečnostným doplnkom na paddleboard, a iné vodné športy a aktivity. Sú vyrobené z kvalitného neoprénu s hrúbkou 3 mm a zošité pevnými švami, ktoré neprepustia žiadnu vodu. Na chodidlovej ploche má špeciálnu protišmykovú plochu. Ponožky môžu slúžiť..

  25.1 €© 2018 AHA sport - športové oblečenie, outdoor, fitness, doplnková výživa. Ahasport.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb